Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 162m2

E mobiluar
252,000€

  • Rruga Kroit
  • 391
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB117082 - Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor pjese e Rezidencs Mateo. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 162 m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, sallonin e ndenies me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, dy ballkone. Apartamenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per te gjitha facilitetet qe ofron per nje jetese sa me komode si ajri i paster, afersia me unazen dhe liqenin artificial per nje jetese sa me komode. Se bashku me apartamentin shitet edhe nje garazhd (opsional) me cmim ekstra 30000 euro i pershtatshem per 2 makina. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 162m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Kroit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Pamje Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje...

E RE
260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe i sapo investuar totalisht. A...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendi...