Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! - 104m2

E pa mobiluar
320,000€

  • Rruga Perivolo
  • 144
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB117002 - Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapesirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.8 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje verande e bollshme. Bashke me apartamentin i perfshire ne cmim eshte dhe nje post parkimi. Rezidenca eshte ne fazat e fundit te ndertimit aktualisht po behen shtrimet e dyshemeve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Dhermi
Rruga Rruga Perivolo
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
320,000€
Ne Vlore, Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 106m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje si...

320,000€
Te Liqeni I Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet... - 172m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te...