Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! - 121m2

E pa mobiluar
216,000€

  • Rruga Gjon Buzuku
  • 875
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB116953 - Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te ri i perfunduar ne vitin 2023 me punime shume cilesore i pajisur me fasade me termoizolim me sistem kapot i alternuar me veshje me pllake, fasada me termoizolim termik dhe izolim akustik, grila, ashensor, shkalle me ndricim natyral etj. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 121.3 m2 bruto dhe 106.4 m2 neto dhe organizohet nga salloni i bollshem me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku njera prej te cilave me dalje ne ballkon, dy tualete te dy me dritare, dy ballkone. Kati ne te cilin ndodhet prona si dhe orientimi me tre drejtime Jug-Perendim-Veri i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites si dhe pamje spektakolare te hapur nga te gjitha ambientet. Ne apartament jane bere punime ekstra nga vet pronari ku vihet re parkti AC6, pllakat e tualeteve, hidrosanitaret, bolier Ariston, lyerje me boje ekologjike etj. Vendodhja e apartamentit ne nje zone prane Qendres si dhe mjaft te qete dhe me infrastrukture te rregullt ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, spitale, farmaci, supermarkete, banka, palester, linja transporti publik etj. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 8
Zona Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Rruga Rruga Gjon Buzuku
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
215,000€
Ne Don Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Prane Kompleksit Fiori Di Bosko, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 125.8 m2, neto 10...

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmini...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...