Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! - 98m2

Pjesërisht e mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Hasan Alla
  • 112
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB116802 - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri, te sapo perfunduar dhe me punime cilesore, i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenies me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe duke patur fasada te medhaja xhami i mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti jepet vetem me kondrabufe dhe eshte i pershatatshem per zyra ose banim. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Hasan Alla
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje...

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...