Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! - 98m2

Pjesërisht e mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Hasan Alla
  • 112
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB116802 - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri, te sapo perfunduar dhe me punime cilesore, i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenies me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe duke patur fasada te medhaja xhami i mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti jepet vetem me kondrabufe dhe eshte i pershatatshem per zyra ose banim. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Hasan Alla
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

800€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...