Prane Shkolles Baletit Shitet Ambient Comercial Me Cmim Okazion! - 190m2

E mobiluar
440,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 149

Përshkrimi i pronës

REFPB116322 - Prane Shkolles Baletit Shitet Ambient Comercial Me Cmim Okazion! Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me akses direkt nga trotuari ku ndodhet dhe nje verande e vogel e cila shfrytezoht per tavolina dhe me pas hyrja kryesore me shkalle qe te cojne ne pjesen e brendshme e organizuar ne nje siperfaqe te madhe open space, dy tualete si dhe nje magazine. Prej disa vitesh ambienti perdoret per bar kafe dhe club me muzike dhe ka gjithe invstimet e duhura si izolim akustik, ndricim, paisjet e muzikes, banak, karrige, tavolina etj. Zona ne te cilen ndodhet ka fluks te larte kembesoresh dhe eshte mjaft e populluar ne cdo orar te dites. Ambienti eshte i pershtashem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si bar kafe, club, salle bilardo, gaming center etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 190m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€
Cmim i diskutueshem

135,000€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Idea... - 92m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje...

200,000€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Njesi Biznesi Ideal Per Investim !!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe ka nj...

300€ / muaj
Në Rrugën Mihal Grameno, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Bu... - 56m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Vath Koreshi

Tek Rruga Mihal Grameno, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buzë Rruge. Ambienti pozicionohet buze rruge dhe ka vizibilitet te larte nga kalimtaret. Dyqani k...