Tek Liqeni i Farkes, Shitet Super Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! - 339m2

E pa mobiluar

588,000€

578,000€

  • Rruga Daxhit
  • 271

Përshkrimi i pronës

REFPB116294 - Liqeni I Farkes Shitet Vile Premium Ne Residence Luksoze!!! Vila e tipit individual perbehet nga 3 kate banim me siperfaqe totale 257 m2, te organizuar ne katin perdhe nga salloni i ndenies me pamje fantastke nga liqeni, ambienti i gatimit dhe ngrenies me vete, tualet si dhe nje ambient sherbimesh si lavanteri dhe depo. Kati i pare perbeht nga dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe koridori hyres.Ne katin e dyte gjendet dhoma matrimoniale e bollshme me dalje ne veranden fantastike me pamje nga Liqeni i Farkes, me garderobe dhe tualet te brendshem me dritare. Vila disponon siperfaqe prej 240 m2, siperfaqe verande 82.4 m2 si dhe dy poste parkimi. Zona ne te cilen ndodhet eshte duke u zhvilluar me ndertime elitare rezidenciale dhe ofron qetesi maksimale, ajer te paster, pamje mahnitese nga liqeni, akses te shpejt me unazen e madhe etj. Aktualisht vila eshte ne proces ndertimi ku ka perfunduar karabinaja dhe pritet te fillojne ndarjet me tulla. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 339m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Daxhit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,500€ / muaj
Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super V... - 250m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Riza Kasemi

Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e perbere nga 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si...

2,000,000€
Ne Rolling Hills Luxury Residences 2 , Shitet Super Vil... - 505m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

“Rolling Hills Luxury Residences” është një kompleks me 154 vila elegante, i pari i këtij lloji në Shqipëri. Vile individuale e perbere ne 2 kate plus...

500,000€
Cmim Okazion!! Tek "Olive Park” Rezidence, Shitet Super... - 374m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek "Olive Park” Rezidence, shitet Vile me cmim okazion ne faze tulle !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje vendodhje s...