Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! - 120m2

E pa mobiluar
385,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 505
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB116285 - Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 katshe. Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" ka nje pozicion stratgjik buze Bulevardit Gjergj Fishta dhe karakterizohet nga cilesi e larte e ndertimit dhe arkitektura unike. Ndertim premium per qytetin e Tiranes eshte i nderthurur me njesi sherbimesh komerciale, ambiente per zyra si dhe apartamente. Apartamenti ka siperfaqe totale: 120m2 prej te cilave: 80m2 jane siperfaqe e brendshme, 14m2 siperfaqe verande e gjelberuar dhe 26m2 siperfaqe e perbashket. Apartamenti organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit te cilet kane dalje ne veranden fantastike me pamje te lire, dy dhoma gjumi si dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga jug lindja dhe fasadat e medha te xhamit i mundesojne ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Bashke me apartamentin shitet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 60.000 euro. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 24

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Inves... - 150m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne n...

238,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Ekspozita, Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizi... - 106m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Apartamenti Ndodhet ne Zonen me te mire te Tiranes,vetem 5 minuta larg nga Qendra. I ndodhur ne katin e 9-te te nje pallati te ri te pajisur me ashens...