Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ndarje Ne Apartamet 1+1+Garsoniere!! - 102m2

E pa mobiluar
224,500€

  • Kavaja Street
  • 1154
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB116123 - Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, E Projektuar Edhe Per Ndarje Ne Nje Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 87 m2, ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat te ri 12 katesh ne ndertim. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe nje tualet te bollshem. Apartamenti ka orientim drejt Lindjes, cka sjell ndricim natyral. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake , dritare dopioxham termike etj. Square 21 ofron hapesira te ndriçuara dhe te bollshme, rekreative, fasada te ventiluara, izolim akustik ne brendesi te apartamenteve, hapesira te gjelberuara, lulishte, pishine, SPA, ambiente sportive, dyqane etj. Me 2 kate nentoke te dedikuar parkimit, kompleksi Square 21 ofron parkim te sigurt per banoret edhe bizneset prane tij. Prona eshte ne ndertim dhe pritet te perfundoje per rreth nje vit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
124,000€
Tek Viva Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 83m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Javer Malo

Tek Viva Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 82.7 m², 70.1 m², ndodhet ne katin e 1-re banim dh...

140,000€

160,000€

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Idea... - 93m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Shefqet Musaraj

Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje objekti ekzistues, me siperfaqe...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...