Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!! - 99m2

E mobiluar

135,000€

128,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 1181

Përshkrimi i pronës

REFPB116038 - Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1, Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim, I Investuar Dhe Me Orientim Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje prej godinave 6 kateshe me siperfaqe bruto 99 m2 dhe siperfaqe neto 87.4 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale, dhomae femijeve dhe nje tualet kryesor. Vlen per tu theksuar qe investimi dhe mobilimi ne apartament ka nje vlere te shtuar duke pasur parasysh cilesine qe eshte perdorur. Orientimi i ketij apartamenti eshte Jug-Perendim cka ben te kete drite dhe diell pjesen me te madhe te dites. Ne kete kompleks eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi e materiale ekologjike. Apartamente te dorezuara me dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian, hidrosanitare inkaso etj. Dritaret e medha dhe te shpeshta qe permban projekti i krijon mundesine brenda apartamenteve te kene drite dhe diell. Sistemi i kondicionimit multisplit i ofron temperaturen e nevojshme per nje jetese komode brenda apartamentit. Ne kompleksin rezidencial Mangalem 21 do te gjeni oborre te brendshme me kende lojrash per femijet, hapesira pushimi me stola dhe pa makina. Vendodhje ideale afer unazes krijon afersine me qendren dhe dalje direkte ne rruget kryesore. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor, Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 6
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€
Ne Kompleksin Golden Gate, Shitet Super Apartament 2+1,... - 97m2
Ali Demi - Bajram Curri

Ne Kompleksin Golden Gate, ne Zonen e Ali Demit, shitet apartament 2+1, me siperfaqe bruto 97.31 m2 dhe siperfaqe neto 85.36 m2 ne katin e 6 banim te...

130,000€
Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartamen... - 101m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Ne Ali Dem, Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I investuar Dhe Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje prej godin...