Ne Qender Te Qytetit,Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Per Zyra!!! - 90m2

E pa mobiluar

550€ / muaj

500€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 449
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB115717 - Ne Qender, Pallati I Raiffeisen Bank Jepet Me Qera Super Apartament 1+1 Per Zyra!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 teknik te nje pallati te ri te pajisur me dy ashensor i ndodhur buze rruges se kavajes ne qender te Tiranes. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 90 m2 nga te cilat 77 m2 siperfaqe neto e shfrytezueshme dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i bollshem me dalje ne ballkon, nje dhome po me dalje ne ballkon, para tualet si dhe tualet, gjithashtu dhe ballkon te bollshem me pamje te lire. Orientimin e ka drejt jugut. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat ne Tirane per shkak te faciliteteve qe ofron dhe aksesit me qendren e qytetit si pike strategjike per zhvillimin e biznesit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 11
Zona Qender
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

188,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Supe... - 94m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje prej ndertimeve m...

500€ / muaj
Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Apartament 1+1,... - 68m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, bashke me nje post parkimi ne ndertim te ri! Apartamenti me siperfaqe totale 68m2, organi...

160,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Hape... - 80m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertim te ri prane qendres, rruga e Barrikadave, shitet super apartament 1+1 ! Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim te nje prej ndertimeve m...