Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! - 119m2

E pa mobiluar
220,000€

  • Kavaja Street
  • 1104
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB115474 - Ne Rrugen e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe ka siperfaqe totale 119 m2 nga ku 102.79 m2 eshte siperfaqe neto dhe 16.14 m2 eshte siperfaqja e perbashket . Kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si kompleksi me i mire i viteve te fundit, jo vetem per cilesine e punimeve por edhe per arkitekturen moderne dhe tejet bashkohore si dhe administrimin e ambjenteve te perbashketa per te patur nje jetese sa me cilesore. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Bashke me apartamentin vijne dhe dy poste parkimi opsional per blerje me vlere 55.000 euro. Nxitoni ta beni tuajin kete super apartament pasi opsionet per shitje ne kete super Kompleks jane te pakta. Momentalisht apartamenti eshte ne faze rafiniturash. Për më tepër detaje rreth apartamentit ose nje vizitë ne pronë, për të prekur nga afër cilesine e punimeve që ky pallat të ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare Real Deal Properties në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
180,000€
Cmim i diskutueshem

185,000€

Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Super Apartament 2+1+Garazh... - 109m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Garazhd, Totalisht Investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 11, te nje...

E RE
213,700€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nde... - 110m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave prane Gjimnazit "Sami Frasheri" shitet apartament 2+1+2 ne ndertim te ri te sapo perfunduar. Apartamenti nddhet ne katin e pa...

E RE
224,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nde... - 112m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Ndertimin Me Luksoz Prane Qendres, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje prej ndertimeve me te mira te vitit 2...