Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Konvertimi ne 2+1! - 64m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 370
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB115154 - Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri te 2021 aktualisht ne faze perfundimtare, i pajisur me dy ashensor dhe supercilesi punimesh ku vihet re fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 64.3 m2 dhe organizohet ne sallonin e ndenjies, ambienti i gatimit dhe ngrenies me vete, dhoma e gjumit e bollshme si dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Apartamenti eshte ne fazat permbyllese dhe shum shpejt nis banimi. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 64m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
105,000€
Tek Mine Peza Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, te nje nder godinave multifunksionale me te...

115,000€
Tek "Park View Residenc" Shitet 1+1 Me Verande!!! - 157m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, ne "Park View Reidence", Shitet Apartament 1+1 me verande. "Park View Residence" eshte nje rezidence banimi dhe sherbimi...

123,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndert... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga e Barrikadave, prane shkolles 9-Vjecare "Lidhja e Prizrenit" shitet apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ban...