Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Sapo Mobiluar! - 94m2

E mobiluar

600€ / muaj

500€ / muaj

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 856
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB114331 - Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Sapo Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 94 m2 dhe organizohet ne sallonin e ndenies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, apartamenti eshte i sapo investuar totalisht nga e para dhe mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket dhe mobilje te reja. Zona ne te cilen ndodhet njihet per qetsine maksimale qe oron, ajrin e paster, dalje te shpejte ne unazen e madhe. Ne cmim eshte i perfshire dhe tatim burimi prej 15%. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje...

E RE
600€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...