Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion !! - 99m2

E mobiluar
96,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 0
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB113988 - Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!!! Kompleksi eshtë një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, buze Unazës. Cmimi eshte okazion dhe me 970 euro/m2. Ndertim i kompanise Arlis Construction nje nga firmat me prestigjoze te ndertimit. Kompleksi ndahet ne 7 kulla te lidhura me njera tjetren ne nje dizenjim unik i mbushur nga gjelberimi dhe hapesira pushimi per banoret. Disa detaje rreth ndertimit: 1) IZOLIMI AKUSTIK, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm(minimizon zhurmat) 2) TERMOIZOLIMI / FASADA, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjine elektrike(balancim temperature per kundrastinet) 3)AMBJENTE TE PERBASHKETA, oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorante, 4) Lartesia e apartamenteve 3.2 m shume e rralle ne tregun tone. Te gjitha keto sherbime facilietete mund ti perfitoni me cmimin okazion 970 euro/m2. Apartamenti ju ofron te gjitha kushtet optimale per nje jetese sa me komode dhe do te ishte nje investim ideal duke konsideruar potencialin e zones ne te cilen ndodhet. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Cmim Okazion! Tek Farmacia 10, Shitet Super Apartament... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion! Kompleksi perbehet nga disa godina banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 k...

E RE
93,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri tete katesh te sapoperf...

87,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Buze Rrug... - 88m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market shitet apartament 2+1+2 Me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 88 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pall...