Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !! - 65m2

E pa mobiluar
73,000€

  • Rruga 21
  • 1055
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB113756 - Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1+ Depo Me Shume Drite! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me pese kate i ndertuar me tulla silikate, i mirembajtur dhe mireadministruar, i cili ndodhet ne nje zone shume te qete dhe me dalje te afert ne Bulevardin Bajram Curri. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65 m2 neto te shfrytezueshme, organizim perfekt me koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet me dritare si dhe nje depo. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjafte e qete, me hapesira te gjelberuara dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla kopshte universitete banka farmaci linja transporti publik etj. Orientimi i apartamentit eshte jug dhe veri - lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga 21
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...