Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane TEG Shiten Dy Vila Per Dy Vellezer!!! - 607m2

E pa mobiluar
330,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 734

Përshkrimi i pronës

REFPB113711 - Okazion Per Vetem 540 Euro/m2! Prane TEG Shiten Dy Vila Per Dy Vellezer!!! Vilat pozicionohen ne zonen e Mjull Bathores perball me Qendren Tregtare TEG(vetem 2 minuta larg), nje zone me infrastrukture te rregult dhe dalje te shpejte ne autostrade e cila po zhvillohet me ritme te shpejta dhe karakterizohet nga qetsia, ajeri i paster dhe rezidencat e banimit. Vilat kane nje siperfaqe ndertimi totale rreth 606 m2(303.5 m2 Secila) dhe jane te organizuara ne nje godine me 4 kate ku secila ka hyrje me vehte. Kati -1 me lartesi rreth 3.7 meter, kati perdhe eshte i organizuar ne dy sallone ndenie se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkone si dhe 2 tualete me dritare, Kati i dyte ka dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe dalje ne verande, kati i trete ka nje dhome matrimoniale me dalje ne verande dhe tualet me dritare. Ne total secila nga vilat ka sallon me ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, tre tualete, veranda dhe ballkone. Zona ne te cilen ndodhen vilat ofron qetesi maksimale, ajer te paster, qendren tregtare TEG ku mund te plotesoni te gjitha nevojat tuaja te perditshmerise si supermarket, farmaci, dyqane te ndryshme, banka, bare, restorante etj. Vilat shiten me nje cmim okazion per vetem 543 euro per m2! Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 607m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 4
Zona TEG
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

720,000€
Cmim i diskutueshem

820,000€

Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Inv... - 462m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Ne Kompleksin Me Elitar Ne Tirane, Tek Secret Garden, Shitet Vilë Spektakolare Super E Investuar !! Rezidenca është drejt perfundimit dhe ofron siguri...

Ne Kompleksin Sunrise, Shitet Super Vile 3-Kateshe !! - 431m2
TEG - Rruga Ligatat

Vila gjendet ne nje kompleks te ri banimi, vetem 100 metra larg qendres tregtare TEG ne Lunder. Kompleksi eshte ndertuar me cilesi te larte ndertimi s...

470,000€
Vilë Me Çmim Okazion Tek Secret Garden - 400m2
TEG - Rruga Vilave

Jeto në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Vila ndodhet mbi tre kate dhe është e organizuar si më poshtë: ne katin -1 gjendet bodru...