Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 ideal Per Investim !! - 54m2

E mobiluar
77,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 158
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB113379 - Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 54 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi, tualet, ballkon. Vecoria e ketij apartamenti eshte rikonstruksioni total dhe investimi modern i sapo bere ku vihet re parketi i ri, vetratat dopjo xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te bera nga e para, mobilimi cilesor etj. Orientimi i apartamentit eshte Veri - Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte zona me e kerkuar e Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode dhe nje nga zonat me kerkese te larte per qera. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 54m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 11
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,500€
Tek Kompleksi Magnet, Shitet Super Apartament 1+1 Total... - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek kompleksi "Magnet" ne rrugen "Frosina Plaku" Shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne k...

86,000€
Prane Gjimanzit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1... - 53m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 53 m2. Apartamenti gjendet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh te mireadminist...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...