OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! - 138m2

E pa mobiluar
61,500€

  • Rruga Myslym Keta
  • 226
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB113377 - OKAZION!!! Ne Tufine, Shitet Penthouse 3+1 + Verande Per Vetem 490 euro/m2! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte (te fundit) te nje pallati te ri te mire administruar i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 138 m2 prej te cilave 24.3 m2 jane siperfaqe verande (e vleresuar me 245 euro/m2) dhe organizohet me koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenies me kendin e gatimit me vete dhe dalje ne nje prej verandave, tre dhoma gjumi ku dy prej te cilave kane dalje ne verande, nje tualet. Apartamenti eshte i pa banuar me pare dhe me investimin e ngurte mjaft cilesor dhe gati per mobilim, orientimi eshte nga Jug-Perendimi cka i mundeson diell dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjafte e qete, me ajer te paster. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi eshte super okazion per vetem 490 euro/m2. Per vizite ne prone dhe informacione me te detajuara rreth saj, na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Tufine
Rruga Rruga Myslym Keta
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Papafingo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
72,000€
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 73m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 73m2 ne certifikate pronesie si dhe 15 m2 shtese me leje ndertimi por pa perfi...

71,000€

72,000€

Ne Allias, Shitet Apartament Me Hapesira Te Bollshme !!... - 122m2
Allias - Rruga Shyqyri Peza

Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te...

E RE
75,000€
Tek Rruga Sitki Çiço Shitet Dupleks 3+1 Me Hapsira Te B... - 104m2
Materniteti i Ri - Rruga Sitki Çiço

Ne rrugen Sitki Cico, siper Brrylit midis Bulevardit Zhan Dark dhe rruges Hoxha Tahsim, shitet apartament dypleks 3+1 ne katin e 5 te nje pallat egzis...