OKAZION!!! Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire! - 123m2

E pa mobiluar
116,660€

  • Rruga e Dibrës
  • 153
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB113302 - Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale prej 122.8 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenjes shume i bollshem me kendin e kuzhines dhe dalje ne ballkon, dhomat e gjumit po me dalje ne ballkon, dy tualete. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën e Dibrës, buze Unazës. Ndertim i kompanise Arlis Construction nje nga firmat me prestigjoze dhe aktive ne fushen e ndertimit ne zonen e Tiranes dhe jo vetem. Kompleksi ndahet ne 7 kulla te lidhura me njera tjetren ne nje dizenjim unik, me gjelberim dhe hapesira pushimi per banoret. Disa detaje rreth ndertimit: 1) IZOLIMI AKUSTIK, muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm(minimizon zhurmat) 2) TERMOIZOLIMI / FASADA, teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer energjine elektrike(balancim temperature per kundrastinet) 3)AMBJENTE TE PERBASHKETA, oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorante, 4) Lartesia e apartamenteve 3.2 m shume e rralle ne tregun tone. Te gjitha keto sherbime facilietete mund ti perfitoni me cmimin okazion 950euro/m2.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Spitali Nene Tereza
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...

100,000€

112,000€

Laprake, Te E-88 Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 110m2
Laprake - Rruga e Durrësit

Ne Laprake, te E-88, shitet apartament 2+1 me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentoke s...