Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
164,000€

  • Rruga Sami Frashëri
  • 700
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFPB113093 - Ne Zonen Me Elitare, Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 100 m2 (87 m2 siperfaqe neto) dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon dhe tualet, dy tualete, ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Lindje - Jug cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Vecoria e ketij apartamenti eshte investimi cilesor i sapo bere ku vihet re parketi, dyert e brendshme, vetratat dopjo xham, instalimet elektrike dhe hidraulike te reja, tualetet dhe mobilimi i pjesshem qe eshte vendosur. Zona ne te cilen ndodhet apartmenti eshte pika tjeter e forte e kesaj prone e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode dhe gjithashtu ka kerkese te larte per qera e cila mund te sjelle te ardhura shume te mira mujore. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal ne +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Gjimnazi ''petro Nini Luarasi", Jepet Me Qira Apart... - 105m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi ''Petro Nini Luarasi" prane supermarket Spar jepet me qira super apartament 2+1 totalisht i investuar me shume drite dhe hapesira te boll...

186,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfek... - 111m2
Qender - Rruga Papa Kristo Negovani

Ne Qender, tek Rruga Papa Kristo Negovani, ne Rezidencen Mozart, Shitet Super Apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt !! Apartamenti lokalizohet n...

600€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perf... - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, 20 meter nga Sheshi Wilson, jepet me qira apartament 106 m2 ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i...