ULTRA OKAZION PER VETEM 880 Euro/m2 !!! Tek Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Parë ! - 77m2

E pa mobiluar
68,000€

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 3429
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFPB112869 - OKAZION!!! Te Kopshti Botanik Shitet Apartament 1+1 I Pa Banuar Me Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri gjashte katesh, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 77 m2 dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend gatimi me vete dhe dalje ne ballkon, koridori qe te con ne dhomen e gjumit te bollshme dhe tualeti me dritare. Vecori e ketij apartamenti eshte fakti qe nuk eshte banuar me pare dhe investimi i ngurte i sapo bere ne prone, ku dallohet parketi laminat mjaft cilesor, instalimet elektrike dhe hidraulike te sapo bera, patinimi i mureve, dyert e reja dhe fasadat dopjo xham, dru italian, instalimet per kondicionim qendror multisplit, chiller. Zona ne te cilen ndodhet dallohet per qetesine qe ofron dhe ajrin e paster por njekohesisht ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kete super apartament mund ta perfitoni me cmimin okazion 880 euro/m2. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,500€
Tek Kompleksi Magnet, Shitet Super Apartament 1+1 Total... - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek kompleksi "Magnet" ne rrugen "Frosina Plaku" Shitet super apartament 1+1 totalisht i investuar me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne k...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 57m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...

77,000€
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per In... - 54m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh te mireadministruar dh...