Te Prokuroria, Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Pjeserisht I Mobiluar! - 125m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 233

Përshkrimi i pronës

REFPB111319 - Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra Pjeserisht I Mobiluar! Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mjaft strategjike. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe eshte i organizuar ne hollin prites se bashku me vendin e recepsionit, nje ambient i madh i shfrytezuar si salle mbledhjesh, tre ambiente te tjere zyrash, kend i shfrytezuar per ngrenie, depo, dy tualete. Ambienti eshte pjeserisht i mobiluar me orendi te pershtashme per zyra si tavolina, karrige, rafte dhe dollape per ruajtjen e dokumentacioneve, sistem kondicionimi, sistem aspirimi dhe sistem kamerash te instaluar, instalime interneti, gjithashtu ambienti eshte i pajisur me vetrata dopjo xham hermetike per te siguruar izolim akustik dhe ofruar qetesi maksimale. Vendodhja eshte nje tjeter pike e forte e ambientit per shkak te zones mjaft dinamike e karakterizuar nga inzstitucione shteterore qe ka prane dhe aksesi mjaft i mire nga disa prej rrugeve kryesore si Rruga e Durrsit, Rrethrrotullimi i Zogut Zi, Unaza e Vogel, Rruga Mine Peza Etj. Ambienti eshte i pershtashem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si Zyra Avokatie, Zyra Noteriale, Studio Inxhinierike, Studio Arkitekture, Zyre Kontabiliteti etj. Keto jane zyrat perfekte per cilindo qe po kerkon nje ambient komod, me akses te mire, dhe pa shpenzuar kohe dhe para per mobilim!!! Per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani me agjencine imobiliare Real Deal Properties ne Nr. 0674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj

1,000€ / muaj

Jepet Me Qira Ambjent Komercial, I Pershtatshem Per Zyr... - 85m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Komuna e Parisit

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje pallat te ri jepet me qira ambient komercial. Ambienti eshte i ndare ne 5 dhoma, 1 dhome teknike dhe 1 tualet. Siperfaqja...

850€ / muaj

950€ / muaj

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zy... - 186m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!!! Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me a...