Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !! - 80m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 222

Përshkrimi i pronës

REFOB10781 - Ne Myslym Shyr, prane Gjykates se Larte jepen Zyra me Qira. Zyrat ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe me sistem sigurie. Ambienti i zyrave organizohet ne 3 ambjente te shtruara me parket dhe me sistem kondicionimi. Zyra mund te sherbeje si zyre noteriale, avokatie, arkitekture, programimi, IT. Per informacione me te detajuara dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Shyqyri Bërxolli
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Shkolla E Baletit, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 114m2
Qender - Rruga Mihal Grameno

Shume afer Qendres, tek Shkolla e Baletit, ne Rrugen Mihal Grameno, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 114 m2 p...

600€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !! - 115m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Tek Myslym Shyri, Jepet Apartament 2+1 Me Qera !!! Apartamenti ndodhet e katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me siperfaqe 115 m2. Eshte i or...

159,000€
Rruga Myslym Shyri, Shitet Zyre - 53m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...