Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike! - 123m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga e Kosovarëve
  • 67

Përshkrimi i pronës

REFOB107490 - Tek Rruga e Kosovareve, me pamje nga Liqeni Artificial jepet zyre me qira . Zyra ka organizim ne pjesen korridorit, tre ambiente pune, dy tualete dhe 2 ballkone. Prona ka akses shume te mire i cili te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Klinika Dentare, Mjekesore ose tipologji te ndryshme biznesi etj. Objekti ne te cilin ndodhet te ofron dhe mundesi per parkime me pagese ekstra , i mireadministruar, me sisteme sigurie 24 h. Preferohen klient per kontrata afatgjata 2 vjecare. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 123m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 9
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra/ K... - 90m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Dhimitër Shuteriqi

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane shkolles Kristaq Rama, jepet me qira ambient per zyra/ klinika etj. Ambienti ndodhet ne katin e pare (dyti nga to...

1,000€ / muaj
Ne Rrugen E Kavajes, Tek Kompleksi Square 21, Jepet Me... - 126m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes,Tek Kompleksi Square 21 , Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godinave...

900€ / muaj
Tek Art-Turbina, Jepet Me Qira Ambient Per Bar Restaura... - 60m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Art-Turbina, Prane Liqenit artificial, Jepet Me Qira Ambient Komercial Per Bar Restaurant !!! Ambieni organizohet ne nje siperfaqe 60 m/2. Ambient...