Prane Square 21, Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinvestuar!!! - 85m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 146
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB107129 - Tek Rruga Kavajes , Prane Square 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, dhome femijesh, tualet me dritare dhe ballkoni. Apartamenti eshte i investuar se fundmi duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, parket cilesor, mobilim modern, elektroshtepiake cilesore , kondicioner etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, transport urban, parkim etj . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit, Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaq...

700€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...