Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 98

Përshkrimi i pronës

REFOB107111 - Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka akses shume te mire i cili te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Call Center, Klinika Dentare ose tipologji te ndryshme biznesi etj. Siperfaqja e ambientit aktualisht eshte openspace me fasade xhami e cila te lejon te brandosh biznesin tend. Pallati ne te cilin ndodhet te ofron dhe mundesi per parkime me pagese ekstra . Preferohen klient per kontrata afatgjata. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Shyqyri Bërxolli
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Biznese !! - 175m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj Biznes...

2,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...