Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Mobiluar ! - 119m2

E mobiluar

950€ / muaj

800€ / muaj

  • Rruga Artan Lenja
  • 141
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB107105 - Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne pjesen e korridorit i cili ben shperndarjen ne sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje dhome e cila sherben si studio, dy tualete dhe ballkoni. Mobilimi eshte i realzuar kohet e fundit me studio arkitekture duke perdorur materialet me cilesore ne arredimin e apartamenteve, elektroshtepiake eficente ne konsumin e energjise elektrike. Mund te ofrohet edhe nje post parkimi se bashku me apartamentin kundrejt nje pagese ekstra. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensin Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 119m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashen...

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...