Te Garden Residence Turdiu, Shitet Dyqan Ideal Per Investim!!! - 111m2

E pa mobiluar
335,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 81

Përshkrimi i pronës

REFOB106963 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Dyqan me hapesire te bollshme. Njesia lokalizohet ne Residencen Turdiu, nje ndertim i ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades se ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Dyqani ka siprfaqe 111.21 m2 brutto dhe 100.2 m2 netto dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace me 2 tualete . Dyqani ka fasade xhami e cila mundeson reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti eshte ideal per restorant, lokal, pastrim kimik, furre buke pasticeri, supermarket, farmaci, laborator analizash (duke qene se shume prane eshte Siptali ushtarak), berber, parukeri, kopesht privat, exchange etj, Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

340,000€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Ambient Komercial I Persht... - 135m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit Te Ri, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne zone shume te kerkuar dhe eshte i pershtatshem per klinike mjekesore. Fasada e...