Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar!!! - 55m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Peti
  • 30
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB106713 - Tek Liqeni I Thate, Tek Kompleksi Grek, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Mobiluar!!! Apartamenti me siperfaqe 55m², ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 5 katesh te ri dhe te mireadministruar. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit, dhoma gjumi matrimoniale, tualeti kryesor dhe ballkoni. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte me pamje te lire nga brenda kompeksit. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, ofron te gjitha facilitetet, markete, akses per levizjet urbane, Liqenin e Thate, Liqenin Artificial, etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 55m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

380€ / muaj

400€ / muaj

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira A... - 72m2
Sauk - Rruga Xhebrahimi

Tek Rrethrrotullimi I Saukut Te Vjeter, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pabanuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh...

400€ / muaj
Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hap... - 122m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto prej 122 m2 dhe siperfaqe neto prej 113 m2...