Prane Qendres Metropol, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! - 60m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 56

Përshkrimi i pronës

REFOB106691 - Prane Qendres Metropol, Rruga Sami Frasheri, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me nje siperfaqe totale prej 60 m2, me nje tualet. Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme,si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt qe lidhet me te gjitha institucionet, bankat etj. Ambienti eshte investuar se fundmi: shtrimi me parket, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte 800 euro neto e diskutueshme . Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Drejtoria e Policise
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investua... - 60m2
Don Bosko - Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu

Ne zonen e Don Boskos, Perballe Gjykates Administrative Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 t...

800€ / muaj
Prane "Petro Nini", Jepet Me Qira Zyre E Sapoinvestuar! - 80m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane "Petro Nini" Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Sapoinvestuar! Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues dhe sapo eshte investuar. Zyra...