Prane Qendres Metropol, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! - 60m2

Pjesërisht e mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 128

Përshkrimi i pronës

REFOB106691 - Prane Qendres Metropol, Rruga Sami Frasheri, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me nje siperfaqe totale prej 60 m2, me nje tualet. Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, si: dyqane, mini show room, parukeri, sallon estetike, zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt qe lidhet me te gjitha institucionet, bankat etj. Ambienti eshte investuar se fundmi: shtrimi me parket, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte 800 euro neto e diskutueshme . Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

750€ / muaj
Ne Zonen E Myslym Shyrit, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Islam Alla

Prane Qendres se qytetit, ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qira apartament i sapo investuar totalisht dhe arreduar me stil dhe komoditet. Aartamenti...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...