Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! - 102m2

E pa mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 77

Përshkrimi i pronës

REFOB106585 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Njesia eshte opsenspace me siperfaqe 102m² dhe ka nje tualet. Aksesohet me 2 hyrje nga pjesa e perparme dhe e pasme e kompleksit. Ka hapesira te bollshme per vendosjen e tavolinave nese do te shfrytezohet per lokal ose restorant, por mund te jete ideal edhe per supermarket, pastrim kimik, kancelari, kopesht privat, furre buke, poste private, fast food, etj. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Ne cdo kat do te vendosen kamera te sistemit te sigurise 24h dhe ne hyrje te objektit. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

335,000€
Cmim i diskutueshem
Te Garden Residence Turdiu, Shitet Dyqan Ideal Per Inve... - 111m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Dyqan me hapesire te bollshme. Njesia lokalizohet ne Residencen Turdiu, nje ndertim i ri dhe cilesor me punime ba...