Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Te Ri! - 100m2

E mobiluar

750€ / muaj

700€ / muaj

  • Rruga Ymer Kurti
  • 297
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB106502 - Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Mobilim Te Ri Dhe Orientim Fantastik Me Drite Natyrale!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor dhe ka siperfaqe neto prej 94m2. Eshte i organizuar ne korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit te vecuar dhe zona e ngrenies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake A+++ me eficence te larte energjitike dhe mobilim bashkekohor me tonalite ngjyrash duke kombinuar ngjyren e bardhe, gri te lehte, ngjyrat e tokes. Orientimi e ka jug lindje me drite natyrale. Zona ku ndodhet i ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, duke qene se eshte prane qendres, liqenit artificial dhe sherbimeve te ndryshme: banka, supermarket, transport publik, institucione, etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Ymer Kurti
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe...

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...