Tek Shkolla Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra!!! - 107m2

E pa mobiluar

600€ / muaj

550€ / muaj

  • Rruga Njazi Meka
  • 316
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB106276 - Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri te 2023, me dy ashensore dhe i mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt, me siperfaqe totale 107 m2 dhe 96 m2 neto, eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, dy tualete dhe ballkone. Ndodhet ne katin e katert teknik ose kati i peste banim te nje pallati 9-katesh. Apartamenti ka orientim drejt jugut dhe eshte totalisht i ndricuar ne menyre natyrale. Disponohen edhe 2 poste parkimi ne objekt kundrejte nje pagese ekstra. Ambienti mund te jete i pershtatshem per profile te mjeksise, klinika te ndryshme duke qene se eshte prane QSUT, Urgjences, Sptalit Amerikan. Zona e Shkolles Bashkuar vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne pron kontaktoni The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Njazi Meka
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj

500€ / muaj

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 120 m2 dhe siperfaqe neto 110 m2, dhe o...

E RE
650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji Jeper Apartament 2+1 Me Qira Totalisht I Mob... - 100m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Totalisht Bashk Me Post Parkimi !!! Apartamenti Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashens...

E RE
650€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 117m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kopshti Botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2, me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet na katin e 4 te nje pallati 6 katesh te miread...