Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Karabina! - 102m2

E pa mobiluar
112,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 6
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB106113 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Karabina!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri ne faze karabina( objekt me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades i ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 102.11 m2 dhe siperfaqe neto 91.58 m2, dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridori qe ben shperndarjen ne ambiente dhe ballkoni. Orientimi eshte perfekt me ndricim maksimal natyral i orientuar jug-lindje . Mund te jete ideal per banim per shkak te hapesirave por edhe ne aspekt investimi duke qene se zona ofron shume facilitete. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze karabinaje .Objekti ka 2 ashensore te shpejte me kapacitet per shume persona. Ne cdo kat do te vendosen kamera te sistemit te sigurise 24h dhe ne hyrje te objektit. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

112,000€

120,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!... - 104m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu", Prane Deges Se Thesarit Shitet Super Apartament 2+1, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2...

105,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Invest... - 85m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 85 m2 ne katin e 4 te nje pallati 4 katesh ekzistues i mireadministruar, ndertim i vitit 1...

108,000€
Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 2+1, Me... - 98m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt, Me Pamje Te Lire Brenda Kompleksit ! Apart...