Ne Myslym Shyr, Shitet Njesi Biznesi, Me Planimetri Te Rregullt, Ne Objekt Te Ri!! - 70m2

E pa mobiluar
230,000€

  • Rruga Shyqyri Bërxolli
  • 150

Përshkrimi i pronës

REFOB105890 - Ne Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Ҫam, shitet njesi biznesi ne nje objekt te ri te 2020 me administrim perfekt dhe 2 kate parkim nentokesor. Njesia ndodhet ne katin e pare dhe eshte mundesi shume e mire per investim pasi objekti ka destinacion biznesin(profile te ndryshme). Prona eshte ideale per zyre noteriale, avokatie, permbarimi etj. I gjithe ambienti ka fasade xhami duke i dhene mundesi reklamimi dhe ndricim natyral prej orientimit drejt Lindjes. Njesia ka siperfaqe totale 70 m2 e organizuar ne siperfaqe neto open space 55 m2, tualetet per te gjithe katin e sherbimit jane te perbashketa. Prona ka lartesi te konsiderueshme dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor( te rivleresuar ). Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne nr +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Shyqyri Bërxolli
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

230,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Ambjent Komercial Me... - 125m2
Pallati me Shigjeta - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallati me Shigjeta, Prane Bulevardit Bajram Curri, Shitet Ambient Komercial Me Çmim Okazion!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te r...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2
Laprake - Rruga Riza Çuka

Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe...

417,500€
Ne Myslym Shyr, Prane Albtelekom, Shitet Ambient Biznes... - 84m2
Myslym Shyri - Rruga Reshit Çollaku

Prane Albtelekom, ne rrugen “Myslym Shyri” shitet ambient biznesi me siperfaqe 83.5m² ne katin zero te nje pallati te ri. Ambienti aktualisht eshte i...