Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Pamje Te Lire! - 107m2

E mobiluar
260,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 397
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB105495 - Ne Astir, Rruga"Teodor Keko" Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri te vitit 2019, te mireadministruar me 2 ashensore. Apartamenti organizohet nga korridori shperdares, salloni ndenje bashke me kendin e gatimit me dalje ne verande, dy dhomat e gjumi te cilat komunikojn me veranden,2 tualete dhe verande 198 m2 e investuar (sistem chiller te shtuar) e cila mund te mbyllet. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim ( konvertohet ne nje hyrje tjeter pjesa e verandes)edhe per banim, pasi zona ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit pas ndertimit te unazes se re. Apartamenti ka orientim perfekt dhe pamje te lire nga unaza e re. Apartamenti disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne nr +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe...

270,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bol... - 410m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande te bollshme . Apartamenti me siperfaqe totale 410 m2, neto 85.94 m...

255,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje s...