Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 106m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Boulevard Kashar
  • 853
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB105272 - Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te objektit, kompleksi banimi 6-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim ne faza te ndryshme. Organizohet ne pjesen e sallonit dhe kuzhines, 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe tualet. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila dhe hapesira te gjelberuara perreth kompleksit te cilat do te kryhen nga Shoqeria"Urban Planning & Development shpk. Ne kete kompleks disponojme disa tipologji te ndryshme apartamentesh 1+1, 2+1.Ndertimi momentalisht eshte ne faze karabinaje dhe pritet te mbaroi brenda nje periudhe 2 vjecare. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Astir
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Okazion Kleringu! Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apar... - 110m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina.Apartamenti ndodhet ne kompl...

E RE
100,000€
Super Okazion! Tek Kompleksi Mirabella, Shitet Apartame... - 117m2
Spitali Nene Tereza - Rruga Kongresi i Manastirit

Super Okazion! Prane Spitalet Nene Tereza ne "Rezidencen Maribella" ne ndertim te ri te vitit 2022, shitet apartament 2+1 ne katin e 1 banim, me orien...

108,000€
Tek Kompleksi Asl, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 99m2
Xhamlliku - Rruga Sadik Petrela

Prane Xhamllikut, shitet super apartament 2+1 ne ndertim te ri dhe me planimetri perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 10-katesh....