Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek Sektori 4! - 78m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 277
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB104968 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78.02 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze zhvillimi (karabinaje)ne katin e 6 aktualisht. Ekziston dhe mundesia per te blere nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 78m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 10
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
77,000€
Okazion Kleringu! Tek Garden Residence Turdiu, Shitet S... - 84m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili...

72,000€
Prane Vasil Shantos, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim... - 60m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Prane Vasil Shantos, mbrapa Hotel Diplomat 1 shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 neto ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh i mireadministruar pa...

75,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 74m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, ne Rrugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank shitet apartament 1+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfqe totale 74 m2 dhe neto...