Ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. - 105m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 126

Përshkrimi i pronës

REFOB10470 - Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80 m duke i dhene ambjentit mundsine per ta shfrytezuar si dupleks + 1 tualet. Momentalisht ambjenti eshte i paivestuar por ne vartesi te klientit do behet shtrimi me pllak ose parket, ndarje e ambjentit nese eshte e nevojshme, ndricimi dhe vendosja e kondicionereve. Perpara ambjentit eshte nje hapsire e cila mund te shfrytezohej shume mire nese do ishte per aktivitet lokali. Amjenti ka nje fasade xhami e cila i jep ndricim natyral maksimal. Duke qene se ne njeren ane ambjenti kufizohet me nje hapsire 48.2 me nepermjet nje muri, nese ka interes specifikt nga klient per te shfrytezuar nje siperfaqe me te madhe mund te behet bashkimi dhe jepet me qira me dyfishin e cmimit, te diskutueshem ne vartesi te aktivizitetit. Duke qene se prane po hapet rruga qe do lidh Komunen me unazen, i jep ambjentit nje vlere te shtuar ne krahasim me zona te tjera. Mund te shfrytezohet per cdo lloj aktiviteti si psh. lokal, kopesht privat, zyre noteriale, klinike dentare, dyqan etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
750€ / muaj
Prane "lulishte 1 Maji", Buze Unaze, Jepet Me Qira Dyqa... - 50m2
Stadiumi Dinamo - Bajram Curri Boulevard

Ne Bulevardin Bajram Curri, buze Unaze, jepet me qira ambient openspece ne katin 0 te nje pallati 8 katesh. Ambienti ka lartesi, fasade xhami me munde...

50,000€

52,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Ideal Pe... - 29m2
Komuna e Parisit - Rruga Komuna e Parisit

Ne nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes, tek Komuna e Parisit prane Lulishtes shitet ambient komercial ideal per investim. Ambienti ndodhet ne kat...

E RE
4,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te Komuna E Parisit, Prane Kristal Center Jepet Me Qira... - 413m2
Komuna e Parisit - Rruga Hasan Alla

Te Komuna e Parisit, prane Kristal Center jepet me qira njesi biznesi me siperfaqe bruto 413m2 dhe neto 391 m2 ne katin e pare te nje ndertimi 8 kates...