Tek Garden Residence Turdiu, Shitet Apartament 1+1 Tek Sektor 4! - 72m2

E pa mobiluar
72,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 1500
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB104619 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 1+1 . Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri dhe cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 72 m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkoni. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze zhvillimi (karabinaje). Ekziston dhe mundesia per te blere nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 72m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Fusha e Aviacionit
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 12

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Pamje Fasade Xhami Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
68,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! - 69m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor dhe or...

82,000€
Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per I... - 40m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1, si nje mundesi ideale investimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 6, te nje ndertimi ekzistues. Apartamenti...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 1+1 I Investuar! - 62m2
Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Te Kodra e Diellit, Shitet Apartament 1+1+ Verande I Investuar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar i pajisu...