Tek Mine Peza Residence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion !! - 75m2

E pa mobiluar
105,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 723
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB103739 - Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, te nje nder godinave multifunksionale me terheqese dhe cilesore qe po ndertohen aktualisht ne Tirane nga Nova Construction. Aparatmenti organizohet ne pjesen e koridorit, sallonit, kuzhines, dhome gjumi, tualet dhe ballkoni. Objekti eshte ne fazen fillestare dhe ne kete faze firma shet me cmimin 1400 euro per m/2. Apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe orientim jug-perendim. Rezidenca ne dy katet e para do jete ne formatin e nje qendre tregtare dhe ky apartament mund te sherbeje si mundesi e mire per investim, duke pare destinacionin e godines. Objekti do te kete edhe 3 kate parkim. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 12

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

105,000€
Cmim i diskutueshem

109,000€

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Me Munde... - 64m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri te 2021 aktuali...

115,000€
Tek "Park View Residenc" Shitet 1+1 Me Verande!!! - 157m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, ne "Park View Reidence", Shitet Apartament 1+1 me verande. "Park View Residence" eshte nje rezidence banimi dhe sherbimi...

75,000€
Cmim i diskutueshem

97,500€

Tek Mine Peza, Shitet Ambient Komercial !! - 75m2
Mine peza - Rruga Petro Marko

Tek zona e Mine Pezes, ne rrugen "Petro Matko", përballë shkollës Harry Fultz, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë...