Tek Kompleksi Molla, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Te Rregullt! - 104m2

E mobiluar
78,000€

  • Yzberisht
  • 168
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB103295 - Tek "Kompleksi Molla", ne zonen e Unazes Se Re Shitet Apartament 2+1 !! Apartamenti organizohet ne ambientin e ndjenies dhe gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe me dalje ne ballkon, dhome femijesh, koridor qe ben shperndarjen ne ambiente, tualet kryesor dhe ballkon. Te gjithe ambjentet orientohen nga Jugu, duke e bere te ndricuar dhe te ngrohte gjate gjithe dites apartamentin. Pallati eshte i mireadministruar me ashensor me kapacitet te larte dhe i shpejte. Apartamenti ka planimetri te rregullt me shfrytezim optimal te siperfaqes se brendshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal ne numrin 355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Yzberisht
Rruga Yzberisht
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Pamje Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...