Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi!! - 77m2

E pa mobiluar
91,000€

  • Kavaja Street
  • 655
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFOB103269 - Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament 1+1 ideal per investim. Kompleksi ku ndodhet apartamenti cilesohet si kompleksi me i mire i viteve te fundit ne zone, per cilesine e punimeve dhe arkitekturen moderne. Apartamenti strukturohet ne ambjentin e ndenjes, kuzhine gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkoni i bollshem dhe me pamje te lire. Apartamenti ka orientim totalisht jug - perendim. Apartamenti eshte ideal per investim duke qene se nivelet e qirase ne zone variojne ne fashen 400 euro ne muaj. Ofrohen te gjitha facilitet per nje jetese komode si prezenca e supermarketeve, bankave, farmacive, transporti publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 77m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 2
Zona Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

94,000€
Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ide... - 75m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tasim

Prane Pazarit te Ri, shitet apartament 1+1, si mundesi ideale investimi dhe konvertimi ne 2+1. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor d...

88,000€
Cmim i diskutueshem

90,000€

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apartament 1+1 Mundes... - 76m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri te mire administruar...

E RE
95,000€
Cmim i diskutueshem

100,000€

Ne Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Invest... - 90m2
Vasil Shanto - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Ashensori esht...