Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre ose Banim! - 210m2

E mobiluar
1,900€ / muaj

  • Rruga Abdi Toptani
  • 164
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFOB102754 - Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendrat me te mira ne Tirane, me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe sigurie. Hapesira e brendshme 210 m2 eshte e organizuar ne e sallonit te bollshem ,kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi te bollshme e te ndricuara, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore si dhe 2 ballkone. Orientim eshte Jug lindje perendim dhe ofron ndricim natyral pergjate gjithe dites. Apartameni eshte i shtruar me mermer cilesore,ka sistem qendror ftohje/ngrohje, grila me telekomand dhe sistem sigurie qe kontrollohen hyrje daljet. Apartamenti eshte i pershtatshem per profile te ndryshme zyrash si programimi, marketimi, ekspert kontabel etj,amsada, kompani prestigjoze. Cmimi eshte 1900 euro netto i diskutueshem. Se bashku me apartamentin vjen dhe nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione ose ne vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 210m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 13
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Abdi Toptani
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashen...

1,350€ / muaj

2,000€ / muaj

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

1,800€ / muaj
Cmim i diskutueshem

2,000€ / muaj

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznes... - 140m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Naim Frashëri

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 2 kateshe te mireadministrua...