Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 35

Përshkrimi i pronës

REFOB102707 - Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1 tualet te kompletuar me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike jug perendim. Ambienti mund te riorganizohet ne vartesi te kerkesave te klientit. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionim. Cmimi eshte 600 euro netto. Ofrohet edhe 1 post parkimi kundrejt pageses ekstra. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Qendra Alpas eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Blv. Gjergj Fishta
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokac... - 45m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka...

2,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Super Z... - 190m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 190 m2 netto dhe organizohe...

900€ / muaj
Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Zyre E... - 83m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 83 m2 netto dhe organizohe...