Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFOB102707 - Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1 tualet te kompletuar me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike jug perendim. Ambienti mund te riorganizohet ne vartesi te kerkesave te klientit. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionim. Cmimi eshte 600 euro netto. Ofrohet edhe 1 post parkimi kundrejt pageses ekstra. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Qendra Alpas eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...

650€ / muaj
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave, Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje sipe...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...