Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 74

Përshkrimi i pronës

REFOB102707 - Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1 tualet te kompletuar me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike jug perendim. Ambienti mund te riorganizohet ne vartesi te kerkesave te klientit. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionim. Cmimi eshte 600 euro netto. Ofrohet edhe 1 post parkimi kundrejt pageses ekstra. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Qendra Alpas eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 98m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 6 te nje godine 11 kateshe, me 2 ashensor....

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

700€ / muaj

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me akses te kufizuar vetem per reziden...