Tek Turdiu Center, Jepet Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 213

Përshkrimi i pronës

REFOB101574 - Prane Qendres se Tiranes, Tek Turdiu Center, jepet zyre 70 m2 me qira, me nje lokacion fantastik. Zyra organizohet ne 2 ambiente pune, me fasade xhami e cila percon driten natyrale, 1 tualet te kompletuar dhe ballkon. Fasada e xhamit krijon mundesi perfekte brandimi per cdo kategori biznesi. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti mund te aksesohet nga 2 hyrje (komerciale dhe banimi) duke perdorur 2 ashensor te dedikuar vetem per pjesen komerciale. Qendra Turdiu eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar ne qender te kryeqytetit per cdo profil biznesi. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 7
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Qender - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Metropol, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 60m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Qendres Metropol, Rruga Sami Frasheri, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me nje s...

750€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investua... - 60m2
Don Bosko - Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu

Ne zonen e Don Boskos, Perballe Gjykates Administrative Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 t...